Affiliate program

GigaCloud has 150 partner companies, and together with them we help business to bring about digital transformation and enhance business processes.

GigaCloud affiliate program has been in function since 2017. We help our partners sell their services faster, as we:

  • save time and money to engage new clients
  • provide migration and technical support of cloud solutions
  • give a platform for trials and demo-stands
  • advise our partners’ buyers
  • ensure cloud training for sales stuff
  • organize partner conferences with useful content

You are sure to get maximum benefits and satisfaction from our partnership.

Become a partner
about

Про партнерську програму GigaCloud

Про партнерську програму GigaCloud

Партнерство з GigaCloud ― це ваша можливість оптимізувати свої ресурси, а також швидко надати своєму клієнтові серверні потужності для впровадження програмного забезпечення та побудови необхідної інфраструктури.

Наші партнери ― це компанії, які займаються системною інтеграцією, впровадженням програмних продуктів та систем автоматизації, розробники програмного забезпечення та інші компанії, що орієнтовані на роботу з IT-інфраструктурою клієнтів середнього та великого бізнесу.

Ваш клієнт отримає одразу готовий сервіс, розміщений у хмарі. Йому не потрібно перейматись питаннями пошуку платформи для розміщення, її обслуговуванням та модернізацією ресурсів. За кожного підключеного клієнта партнер обов’язково отримує грошову винагороду.

facilities

Що отримує
ПАРТНЕР GIGACLOUD

Хмарний консалтинг

Хмарний консалтинг

Наші експерти допоможуть реалізувати в хмарі проєкт будь-якої складності. Занурюємося в деталі проєкту, безкоштовно проводимо аудит, розраховуємо кількість необхідних технічних ресурсів, допомагаємо сформувати вимоги до хмарної інфраструктури.

Безкоштовні міграція та підтримка

Безкоштовні міграція та підтримка

Виконуємо всі види робіт на хмарній інфраструктурі для успішної міграції. Надаємо безкоштовний тест після міграції. Клієнти отримують цілодобову технічну підтримку з оцінкою 4,9 балів із 5 та можливість перенесення відповідальності за IT-ризики клієнтів на плечі свого партнера ─ хмарного оператора.

Безпека та надійність зберігання даних

Безпека та надійність зберігання даних

Інформація розміщується в трьох дата-центрах рівня TIER III, що дозволяє зменшити кількість єдиних точок відмови в IT-інфраструктурі. Високий рівень управління інформаційною безпекою в хмарі підтверджений міжнародним сертифікатом ISO / IEC 27001: 2013 і атестатом відповідності КСЗІ, що дозволяє нам співпрацювати з держсектором.

Договори SLA та NDA

Договори SLA та NDA

Укладаємо з партнером договір SLA, за яким очікуваний місячний простій сервісу не перевищує 21 хв. 35 с (SLA 99,95%). За бажанням партнера укладаємо договір NDA про нерозголошення інформації. Хмарні сервіси GigaCloud можна орендувати на термін від 1 місяця.

Безкоштовне навчання

Безкоштовне навчання

Проводимо навчання для команди наших партнерів. В рамках навчання розповідаємо про хмару та технології продажу хмарних рішень, що в майбутньому допоможе вам пришвидшити процес завершення угод.

Додаткове джерело доходу

Додаткове джерело доходу

Ви отримаєте винагороду за кожного клієнта, який замовив хмару E-Cloud за вашою рекомендацією. Вам не обов'язково супроводжувати процес продажів ― достатньо передати контакти нашому менеджеру.

become

Як стати партнером GigaCloud

Як стати партнером GigaCloud

Щоб стати нашим партнером необхідно:

  • Зареєструватись на клієнтському порталі GigaCloud.
  • Зв’язатись зі своїм менеджером з партнерської програми для уточнення деталей.
  • Підписати договір. Співпраця за партнерською програмою укладається на підставі партнерського договору.

Наші менеджери з партнерської програми з нетерпінням чекають на початок співпраці з вами. З ними ви зможете обговорити спільні проєкти та варіанти співробітництва.

Стати партнером
support

Submit your request to receive more info and a free GigaCloud cloud technologies trial.